Шерил Кол со нов секси календар за 2012

Иако се држи во тајност сè до неговото печатење, дел од календарот кој го подготвува атрактивната Шерил Кол, почна да кружи на интернет. Во овој период од годината, повеќето секси девојки од шоу бизнисот се подготвуваат да ги извадат своите календари, најчесто со провокативна содржина, а помеѓу нив секако е и Британката.Шерил Кол со нов секси календар за 2012 Според она што можеме да го видиме, нејзината облека на фотографиите е фантастична и одговара со нејзиното ангелско лице и божествена градба. Засега ова е само дел од календарот, а што таа подготвува ќе дознаеме непосредно пред крајот на годината, иако лесно може да се случи сликите да се појават многу порано. Па ви се допаѓа ли?Шерил Кол со нов секси календар за 2012Шерил Кол со нов секси календар за 2012Шерил Кол со нов секси календар за 2012Шерил Кол со нов секси календар за 2012Шерил Кол со нов секси календар за 2012Шерил Кол со нов секси календар за 2012Шерил Кол со нов секси календар за 2012
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. ramadan Reply

    mnogu se vasite sliki

Остави коментар