Секоја жена може да се чувствува убава

Секоја жена може да се чувствува убава

Замислете продукт кој ќе ви овозможи да станете поубави. „RB-X“ од „Dove“ е налепница за убавина што се лепи на раката и со тек на време ве прави поубави одошто сте. Дали е можно?

Всушност, не постои такво нешто, но „Дав“ сакале да пренесат порака дека убавината е состојба на умот, и дека чувството дека е убава живее во секоја жена, само треба да најде начин да го отклучи.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар