Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Доколку чувате куче, сигурно разбирате дека врската помеѓу вас и вашиот домашен миленик е силна и заслужува да биде овековечена со нешто постојано како што е тетоважата. Обичните тетоважи со отпечатоци од кучешки шепи се во мода веќе неколку години, но овие тату ремек-дела се уште пооригинални.

Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Имено, постојат луѓе кои ги тетовирале вистинските отпечатоци од шепите на нивните кучиња и резултатите се неодоливи!

Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Овие тетоважи ќе живеат како прекрасно сеќавање на вашиот најдобар пријател кој засекогаш ќе остане со вас. Овој најнов тренд ќе ви овозможи на прекрасен и интимен начин да ја покажете љубовта кон вашиот крзнен придружник.

Сакате тетоважи и чувате куче? Зошто да не го истетовирате отпечатокот од неговата шепа?

Продолжете на следната страница за останатите тетоважи…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар