Раскошна вила со поглед на Азурниот брег

Раскошна вила со поглед на Азурниот брег

Ова луксузно прибежиште се вика Вила Шамад и се наоѓа во близина на Кан, на францускиот Азурен брег. Има вкупно 6 спални соби, прекрасно дизајнирана дневна соба и две кујни, но она што најмногу воодушевува кај неа е погледот над Медитеранот кој таа го овозможува. Во него може да се ужива низ големите прозорци од дневната соба, од пространите тераси, или од базенот во дворот. Целиот имот, вилата сосе дворот, се простира на површина од неверојатни 3.400 метри квадратни.

Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег Раскошна вила со поглед на Азурниот брег


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар