Прстен од 3 парчиња што се трансформираат во животно кога ги носите заедно

Наместо да носите различни прстени на вашите прсти, зошто да не носите само на еден? Овие мали слатки прстени, кои се достапни на Интернет, се креирани од страна на Мери Лу, дизајнер на накит од Бангкок. Тие се направени од бакар, а обложени со емајл. Имено, таа создава многу интересни и симпатични дизајни кои одговараат за секого. Па, заборавете на вашите стари и здодевни прстени и наместо тоа понесете со себе нешто поразлично.

Прстен од 3 парчиња кои создаваат форма на животно кога ќе ги носите заедно

Гепард

Погледнете ја галеријата за да видите како изгледаат тие.

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар