Презервативи со интересни амбалажи

Презервативи со интересни амбалажи

Овие презервативи имаат навистина многу интересни амбалажи. Смешните амбалажи имаат за цел да ги едуцираат и потсетат луѓето зошто е важно да купуваат и користат презервативи, но и да ја зголемат продажбата и профитот на производителите. Во продолжение ќе погледнете дизајни на презервативи од неколку производители кои навистина внимавале на нивниот продукт.Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи Презервативи со интересни амбалажи


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар