Никол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ – убиствено жешка комбинација

Никол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ – убиствено жешка комбинација

Дали можеби ви се чини дека ова е излезено од вашите фантазии? На овие слики се прикажани две неверојатни убавици. Од една страна, Никол Шерцингер, поранешната прва пејачка на атрактивната женска поп група „Pussycat Dolls“, а од друга, импресивниот модел на Ламборгини, неприкосновениот „Дијабло“. Никол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинацијаУлогата на Никол во оваа фотосесија е интересна и поради фактот што таа е свршеница на возачот во Ф1, Луис Хамилтон, па брзината и адреналинот се дел од нејзиното секојдневие. Кој дел од овие фотографии ви е поатрактивен, зависи од окото и вкусот, но мора да се признае дека тешко кој може да одолее на ваква комбинација.Никол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинацијаНикол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинацијаНикол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинацијаНикол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинацијаНикол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинацијаНикол Шерцингер и Ламборгини „Дијабло“ - убиствено жешка комбинација
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар