Неверојатни слики со водени бои што ја доловуваат убавината на спомениците ширум светот

Минхен

Париз

Венеција

Барселона

Венеција

Санторини

Билбао

Погледнете ги и надреалните светови на еден ирански дигитален артист.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар