Неверојатни црно-бели фотографии

Неверојатни црно-бели фотографии

Црно-белата фотографија полека, но сигурно ја зазема водечката позиција во однос на останатите видови. Има некоја чудна моќ со која тивко ги привлекува луѓето. Во брзиов и динамичен начин на живот, секојдневно наидуваме на пречки од социјален и економски карактер. Црно-белата фотографија, со својата посебна магија, може барем за кратко, да ви помогне да заборавите на проблемите.(1) Неверојатни црно-бели фотографииСекогаш кога ќе наидете на црно-бела фотографија, таа ќе ви остане во сеќавање малку подолго од сè друго што ќе видите тој ден, а притоа ќе ве внесе во некој чуден и мистериозен измислен свет. Црно-белата фотографија ви го претвора ликот во еден голем прашалник. За да го почуствувате ова, еве неколку неверојатни црно-бели фотографии, кои ќе ве однесат во некој ваш измислен и мистериозен свет.(2) Неверојатни црно-бели фотографии(3) Неверојатни црно-бели фотографии(4) Неверојатни црно-бели фотографии(5) Неверојатни црно-бели фотографии(6) Неверојатни црно-бели фотографии(7) Неверојатни црно-бели фотографии(8) Неверојатни црно-бели фотографии(9) Неверојатни црно-бели фотографии(10) Неверојатни црно-бели фотографии(11) Неверојатни црно-бели фотографии(12) Неверојатни црно-бели фотографии(13) Неверојатни црно-бели фотографии(14) Неверојатни црно-бели фотографии(15) Неверојатни црно-бели фотографии(16) Неверојатни црно-бели фотографии(17) Неверојатни црно-бели фотографии(18) Неверојатни црно-бели фотографии(19) Неверојатни црно-бели фотографии(20) Неверојатни црно-бели фотографии(21) Неверојатни црно-бели фотографии(22) Неверојатни црно-бели фотографии(23) Неверојатни црно-бели фотографии(24) Неверојатни црно-бели фотографии(25) Неверојатни црно-бели фотографии


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Slavica Reply

    Црно – бело.Никогаш доста.

Остави коментар