Неколку идеи за украсување на новогодишната елка во ретро стил

Неколку идеи за украсување на новогодишната елка во ретро стил

Сезоната на празници се ближи и многумина веќе ги украсија своите новогодишни елки и домови, но најкреативните сепак чекаат и внимателно планираат како ќе изгледа нивниот дом за време на претстојните празници.

Доколку сте љубител на ретро стил, ние ви ги претставуваме најдобрите идеи како да украсите елка во најдобар дух од минатото.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Pippa (@pvfernley)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de VIOLET & ALFIE (@violetandalfie)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Marcie Soll (@frogtown_finds)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Folkstar (@folkstar_pl)

Како да ги искористите старите тегли за прекрасни новогодишни украси?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар