Налепници за тастатура кои ќе го претворат вашиот лаптоп во познато ремек-дело

Налепници за тастатура кои ќе го претворат вашиот лаптоп во познато ремек-дело

Ако сте храбри и сакате да експериментирате, тогаш имаме една одлична идеја за вас. Станува збор за налепници кои лесно се нанесуваат на тастатурата од вашиот лаптоп, а потоа се отстрануваат без притоа да остават зад себе трајни траги. Целта на овие налепници е да го обојат вашето секојдневниве и да ви помогнат да ја победите монотонијата во секојдневната работа. Уживајте!

(1) Налепници за тастатура кои ќе го претворат вашиот лаптоп во познато ремек-дело (2) Налепници за тастатура кои ќе го претворат вашиот лаптоп во познато ремек-дело


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар