Меган Фокс – заштитното лице на Армани

Меган Фокс – заштитното лице на Армани

Меган Фокс веќе некое време соработува со модната куќа „Армани“. Иако во досегашните фотосесии, сме навикнале да ја видиме во долна облека, овој пат тоа не е случај. Во оваа фотосесија станува збор само за нејзиното прекрасно лице, кое е доволно за да се покаже колку таа е навистина сексапилна. Фотографиите се различни, бидејќи на дел од нив е премногу нашминкана што нема да можете да ја препознаете, додека на други скоро и да нема шминка.Меган Фокс заштитното лице на АрманиНема забелешки, таа моментално навистина е една од најубавите девојки во Холивуд. Според зборовите на многумина, напорната работа ја довела до тука. Изгубените килограми и созревањето се клучни за нејзиниот изглед, но природната убавина и дрскиот поглед само ја наполнуваат нејзината перфектност.Меган Фокс заштитното лице на АрманиМеган Фокс заштитното лице на АрманиМеган Фокс заштитното лице на АрманиМеган Фокс заштитното лице на АрманиМеган Фокс заштитното лице на АрманиМеган Фокс заштитното лице на Армани

———————————————————————————————————————————————————————
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. maja Reply

  Zenava e bomba :)))

 2. anna Reply

  prav izbor.

 3. olja Reply

  PRIRODNA ?!?? hahahah 😀 da da site holivudski zvezdi se “prirodni” – do edna 🙂

 4. tamara Reply

  preubava no… premn photoshop koristele sirotkata na poveketo sliki na sebe nelici ili napravila uste plasticni :/

Остави коментар