Магични фотоманипулации ја оживуваат фантазијата на оваа талентирана девојка

Погледнете го и овој талентиран фотограф кој го освои целиот свет со своите надреални фотоманипулации.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар