Лебдечка када која овозможува врвна релаксација

Британската компанија за скулпторски мебел „Splinter Works“ го креирала веројатно најсовршениот дизајн за релаксирање во интимните мигови кои сакате да ги поминете со себе.Лебдечка када која овозможува врвна релаксација Лебдечка када која овозможува врвна релаксацијаМодерниот дизајн потсетува на лулка, а е конструиран од карбонски влака кои ја овозможуваат цврстината и овозможуваат обликување комплексни облини. Лебдејќи над подот, кадата т.н. „Vessel“ е прикачена за ѕидот со два држачи од нерѓосувачки челик, а елегантната подна чешма е поставена на соодветно место, за да не ви пречи во текот на капењето.Лебдечка када која овозможува врвна релаксација Лебдечка када која овозможува врвна релаксацијаЗа одводот постои вграден одводен ситем на надворешното дно од кадата.(9) lebdechka kada koja ovozmozhuva vrvna relaksacija-www.kafepauzaСо должина од околу 2,7 метри, оваа скулпторска када е достапна во различни бои како црвена, сина, жолта, розова, бронзена и сребрена, а може да се порачаат и различни големини кои ќе соодветствуваат на личните преференции на купувачот.Лебдечка када која овозможува врвна релаксација Лебдечка када која овозможува врвна релаксација Лебдечка када која овозможува врвна релаксација Лебдечка када која овозможува врвна релаксација


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар