Куќа на тркала

Што би рекле за возило во кое би можеле да живеете и комотен живот?Куќа на тркалаA-cero е архитектонско студио кое има дизајнирано вакво возило, односно куќа на тркала наречена RV. Куќата е комотна и модерна, опремена со сите работи кои ги има во секој дом.Куќа на тркалаКуќа на тркалаМебелот е направен од коријандиран материјал кој се вклопува во целокупниот дизајн. Мобилната куќа RV е дизајнирана така за да овозможи движење низ неа со стил и оптимален комфор. Куќа на тркалаКуќа на тркалаКуќа на тркалаКуќа на тркалаВоодушевувачкиот дизајн, прекрасниот комфорен мебел и мини гаражата го прават RV  врвен мобилен дом. Куќа на тркала

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар