Креативни, но мудри тетоважи за вас и вашата најблиска личност

Без разлика дали станува збор за љубовни парови, браќа и сестри, цимери, пријатели… заедничките тетоважи се најдобар начин да ја зацврстите вашата неверојатна врска. Па, доколку ви требаат идеи и инспирација за и вие да го направите тоа – дојдовте на вистинското место. Погледнете ги овие дизајни што нема да ве остават рамнодушни.

Продолжете на следната страница за повеќе фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар