Креативни идеи за ентериер кои ќе ги донесат ѕвездите и планетите во вашиот дом

Можеби немаме можност да отпатуваме во вселената и да видиме како таа изгледа надвор од орбитата на Земјата, но тоа не значи дека не можеме да ја донесеме во нашиот дом и да се почувствуваме како вистински и храбри астронаути. Погледнете ги овие космички идеи за ентериер кои ќе ви овозможат да истражувате далечни планети и галаксии од безбедноста на вашиот дом…

Завеси со галаксии

Завеси со галаксии

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар