Колоритните канцеларии на „Скајп“ во Шведска

Канцелариите на „Скајп“ секогаш имаат типичен колоритен дизајн за да допринесуваат за поголема живост во нив. Таков е случајот и со нивните канцеларии во Стокхолм, Шведска, а за нивниот дизајн се погрижила компанијата PS architecture. Ведрите бои и фината реализација, навистина инспирираат, а наменети се да го подигнат духот кај вработените. Сите елементи од ентериерот совршено се вклопуваат во просторот, кој е одлично осветлен и со сигурност претставува пријатно место за работа.Колоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во ШведскаКолоритните канцеларии на „Скајп“ во Шведска
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар