Како изгледа секојдневниот, нормален живот на Бетмен?

Како изгледа секојдневниот, нормален живот на Бетмен?

Заглавен во секојдневното обврзување кон правдата, дури и Бетмен понекогаш има потреба да се одмори. Па, за да искуси барем малку нормален живот, покрај хаотичната работа, тој прави буквално сè што може за да биде едноставен човек. Погледнете ги овие фотографии од Себастијан Магнани од секојдневниот живот на Бетмен и уживајте во неговите сосема нормални рутини.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар