Интересен календар за 2017 година, специјално дизајниран за љубителите на мачки

Мачките се љубов! Мачките се живот! Зарем има подобар начин да се започне 2017 година од интересен календар со забавни и смешни илустрации за мачките. Благодарение на Лингвистов, вие ќе можете да се радувате во текот на целата година. Погледнете го целосниот календар и уживајте. Сигурно со нетрпение ќе ја чекате 2017-тата година, гушкајќи ја вашата мачка без престан!

(1) Интересен календар за 2017 година, специјално дизајниран за љубителите на мачки

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар