ИКЕА ви покажува како да го зголемите вашиот мал стан

Ви фали уште некој квадрат во станот или тој е едноставно премногу мал? Го делите просторот со повеќе луѓе и не можете добро да се организирате, ниту да го исчистите? ИКЕА ви покажува како да го зголемите вашиот мал стан Сакате да направите домашна журка, но просторот не ви е сојузник? Се прашувате што да сторите со вашата соба или со бањата? ИKEA предложува неколку практични идеи за одлично искористување на малиот простор.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар