Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска

Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска

Автор: Сања Стојковска

Овој апартман е дизајниран од шведската компанија за недвижности и внатрешно уредување „Alvhem“. Апартманот се наоѓа во шведскиот град Гетеборг, распослан е на 132 метри квадратни и има дури три спални соби.Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, ШведскаГолемината на овој стан била совршена за да се создаде еден амбиент за идилично живеење, каде што секоја од додадените суптилни бои прави идеален контраст со белите ѕидови и белиот под. Дневната соба е во главниот фокус на овој стан, а три големи прозорци водат кон терасата која е создадена за уживање во летните денови.Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, ШведскаAlvhem“ имаат изградено свој специфичен стил и препознатлив дизајн, што изобилува со посебен шарм, поради што се една од водечките скандинавски дизајнерски компании. Ве оставаме да уживате во фотографиите, па можеби ќе добиете некоја идеја за вашето живеалиште.Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска Идилично дуплекс поткровје во Гетеборг, Шведска


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар