Хоризонтален туш за максимално уживање

Фантастичниот концепт „Dornbracht Horizontal Shower“ ви овозможува да легнете на грб и да уживате. Дизајнот на овој концепт ќе го промени традиционалниот начин на уживање во туширањето после напорниот ден. Од горната плоча од шест места тече вода, чија температура и притисок може да се контролира на контролната табла на ѕидот.

Хоризонтален туш за максимално уживање

Засега можеме да уживаме само во концептот за овој мини спа-центар, но според останатите продукти на оваа компанија, веруваме дека набрзо ќе можете да го набавите за својот дом.

Хоризонтален туш за максимално уживањеХоризонтален туш за максимално уживањеХоризонтален туш за максимално уживањеХоризонтален туш за максимално уживањеХоризонтален туш за максимално уживањеХоризонтален туш за максимално уживањеХоризонтален туш за максимално уживање

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар