Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Фотограф далтонист ја доловува визуелната симфонија на брановите

Погледнете ги и најдобрите фотографии за 2018-та година според National Geographic.

 


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар