Фасцинантни глетки од авион

Фасцинантни глетки од авион

Талбот Беј, Австралија

Фасцинантни глетки од авион

Ледените површини Св. Елијас, Гренланд

Фасцинантни глетки од авион

Панама

Фасцинантни глетки од авион

Планината Табле, Јужна Африка

Фасцинантни глетки од авион

Островот Соконген во Гренланд

Фасцинантни глетки од авион

Алпите

Фасцинантни глетки од авион

Гренланд

Фасцинантни глетки од авион

Бали, Индонезија

Фасцинантни глетки од авион

Вулканот Кронотски, Камчатка

Фасцинантни глетки од авион

Кејп Таун, Јужна Африка

Фасцинантни глетки од авион

Големиот Кањон, Аризона

Фасцинантни глетки од авион

Русија



Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар