Еве зошто не треба да се задевате со куче затворено во автомобил

Еве зошто не треба да се задевате со куче затворено во автомобил

Ова смешно анимирано видео е дело на студиото за анимација Birdbox, кои по подолга пауза повторно се решија да изненадат со кусо филмче. Дејството се случува на паркинг каде човек се задева со куче кое е затворено во автомобил.Еве зошто не треба да се задевате со куче затворено во автомобилБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар