Децата како суперхерои

Артистот Анди Ферхрст е авторот на овие интересни слики. Тој со нив сакал да го прикаже моментот кој го искусува секое мало детенце, играјќи си суперхерој.

Децата како суперхерои

Тор

Децата како суперхерои

Бетмен

Децата како суперхерои

Жена-мачка

Децата како суперхерои

Супермен

Децата како суперхерои

Ајронмен

Децата како суперхерои

Вулверин

Децата како суперхерои

Капетан Америка

Децата како суперхерои

Јавач на духови

Децата како суперхерои

Хулк

Децата како суперхерои

Poison Ivy

Децата како суперхерои

СпајдерменБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар