Читај меѓу редови

Дизајнерот Виктор Херц им ги менува имињата на добро познатите светски брендови, на тој начин откривајќи ја вистината за нив. Погледнете како според него би требало да се викаат познатите компании:

Читај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редови Читај меѓу редови Читај меѓу редови Читај меѓу редови Читај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редовиЧитај меѓу редови


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

  1. Anngie. Reply

    Haha, sto e sigurno sigurno e 😛

Остави коментар