Ако Обама имаше скутер…

Ако Обама имаше скутер…

Како одговор на брзорастечката урбана околина, електричниот скутер Fuse цели кон тоа да понуди брз и елегантен превоз, а пред сè и економичен. Овој концепт на скутер едносед, ја намалува својата возна големина со автоматско и вертикално собирање кога се паркира. А, пак, кога е паркиран, Fuse се полни преку електромагнетна индукција со својата специјално дизајнирана маска.Ако Обама имаше скутер...Концептот на Fuse вклучува и екран осетлив на допир, интегрирана GPS навигација, и Wi-Fi.Ако Обама имаше скутер...Не само за Обама, туку за секој урбан професионалец…
Ако Обама имаше скутер...Ако Обама имаше скутер...Ако Обама имаше скутер...


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар