Адријана Лима во нова секси фотосесија

Адријана Лима е повторно назад на сцената, откако од „Victoria’s Secret“ повторно објавија нејзина нова жешка фотосесија во долна облека. Како никогаш да не родила дете, нејзиното тело сè уште изгледа совршено. Иако повеќето модели на „Victoria’s Secret“, во краток период заминаа на породилно, сепак тие се вратија уште позгодни и поатрактивни од претходно. Да не заборавиме дека тука беа новите и млади заменички, кои во иднина ќе ја претставуваат оваа куќа. И што мислите вие за Адријана?Адријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесијаАдријана Лима во нова секси фотосесија

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар