30 идилични илустрации за љубовта и поврзаноста што ќе ви го стопат срцето

30 идилични илустрации за љубовта и поврзаноста што ќе ви го стопат срцето

Зек Ретс е артист којшто со своите дела без сомнение ќе допре до вашите срца. Покрај многуте негови дела, има една колекција илустрации што се истакнуваат во однос на другите. Со нежни рабови и едноставни моменти, овие илустрации покажуваат дел од најубавите гестови на љубов што паровите ги споделуваат меѓу себе… Погледнете и уживајте…

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар