22 восхитувачки тетоважи што изгледаат магично

9. Змиите станале екстремно слатки под иглата на овој тату-мајстор

View this post on Instagram

A post shared by Zihee_tattoo (@zihee_tattoo) on


10. Еден дел од летото секогаш ќе биде со тебе

View this post on Instagram

A post shared by tattooist | N A W O N (@takemymuse) on


11. Интересна идеја за софистицираните парови

View this post on Instagram

A post shared by Tinta na Pele | Tatuagens (@tintanapeleblog) on

12. Мал женски нагласок на рамото

View this post on Instagram

A post shared by STUDIOBYSOL _ saegeem (@saegeemtattoo) on

13. Соодветна тетоважа за фантазерите

View this post on Instagram

A post shared by Victor Montaghini (@victormontaghini) on

14. Оваа тетоважа од божур изгледа толку реално што речиси можете да ја помирисате

View this post on Instagram

A post shared by Megan Massacre (@megan_massacre) on


15. Малото мајмунче ја поддржува вашата палава природа и никогаш не ве остава да бидете тажни

View this post on Instagram

A post shared by chenjie.newtattoo (@chenjie.newtattoo) on

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар