15 супер идеи за бебешки соби

15 супер идеи за бебешки соби

Малото место не е пречка за големите идеи. Еве како да ја претворите малата соба на вашето новороденче во вистинска бајка. Овие бебешки соби ќе ве инспирираат да направите нешто навистина супер и вашето дете да расте во прекрасно уредена и пријатна атмосфера.

Бебешка соба уредена како мала и слатка колиба

Во морнарски стил

Бебешка соба уредена како мала и слатка колиба

Шарена соба со омилените фустани закачени на ѕид за идната трендсетерка
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар