11 јули 2021 | Кафе пауза

Фотографии направени во вистинскиот момент кога крзнените родители останале без трпеливост

Во продолжение погледнете ги овие фотографии од родители кои ги исполнуваат своите родителски должности.

3 хороскопски знаци кои најмногу ќе се забавуваат ова лето

Ова ќе им биде најубавото лето во животот на овие 3 хороскопски знаци.

За помалку од половина час: Рецепт за печен лосос во вкусен сос

Печениот лосос во сос од лук, путер и мед е брзо решение за ручек или вечера. Полн е со омега-3 масни киселини и протеини и многу лесно се подготвува дома.

Дали ушите ви се затнати од водата? Решете го проблемот со овие 3 трика

Речиси на сите им се има случено да им се затнат ушите од водата и сите го знаеме стариот трик со скокање на едната нога.