19 јули 2015 | Кафе пауза

5 знаци дека сте одлични во кревет

Откријте што точно значи да се биде одличен и посакуван во кревет...

Цвеќиња кои стануваат проѕирни секогаш кога ќе заврне дожд

Погледнете ги овие неверојатни цвеќиња, чии лисја стануваат кристално чисти кога ќе стапат во контакт со вода.

Зошто луѓето ве сакаат: Кои се најдобрите страни на хороскопските знаци?

Секој хороскопски знак има одредени карактеристики со кои ги освојува луѓето.

7 правила кои ќе ви помогнат полесно да ги преживеете претерано топлите летни денови

Што треба да направите со цел полесно да се справите со високите температури?

Викенд книга: „Преживеј за да раскажуваш“ – Лиса Гарднер

Ова е мојата приказна... Јас сум единствениот преживеан и ова е она што го преживеав за да ви го раскажам.
Датум: 19 јул 2015
, Автор: