08 јуни 2014 | Кафе пауза

За каква свадба мечтаат хороскопските знаци?

Секој хороскопски знак има различни желби, замисли и фантазии. Еве како изгледаат тие кога се работи за стапувањето во брак и сите настани кои се поврзани со тоа.
Датум: 08 јун 2014
, Автор:

3 слатки десерти со Орео колачиња

Замислете си вкусни Орео колачиња. Сега замислете ги истите како состојки во вашиот десерт.
Датум: 08 јун 2014
, Автор:

Зошто сè уште не сте го преболеле бившиот партнер?

Погледнете ги наредниве неколку начини кои има големи шанси да ве спречуваат во вашето продолжување понатаму.

Најубавите и најздравите градови во Европа

Кога станува збор за прекрасни места кои изобилуваат со природни пејзажи кои ќе ве освежат и инспирираат, наредниве 5 се оние кои се едноставно незаменливи.