Запознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во Њујорк

На модната недела во Њујорк, на претставувањето на новата колекција пролет/лето 2013, објективите се свртеа кон внуката на Александар Ванг, 3-годишната Аила. Малечката модна икона очигледно го наследила вкусот на чичко ù, кој ја преферира црната боја. Таа носи црна ташничка „Шанел“, патики „Најк“ и кожен фустан, креиран лично од Александар за оваа прилика.Запознајте ја главната ѕвезда на модното шоу на ВангЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркПогледнете уште неколку модни комбинации, во кои е досега фотографирана малечката и преслатка внука на познатиот американски дизајнер со јапонско потекло…Запознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во ЊујоркЗапознајте ја главната ѕвезда на модното шоу во Њујорк


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар