Совршена јака за љубителите на мачки

Љубители на мачки, радувајте се! Бутикот Moozoo создаде интересна јака на кошула која изгледа како мачка замотана околу вашиот врат. Таа е забавна и невообичаена, а оние кои обожаваат мачки не ќе можат да ѝ одолеат. Еве како изгледа оваа слатка комбинација.

Совршена јака за љубителите на мачки: Носете замотана мачка околу вратот каде и да одите

Совршена јака за љубителите на мачки: Носете замотана мачка околу вратот каде и да одите

Совршена јака за љубителите на мачки: Носете замотана мачка околу вратот каде и да одите

Совршена јака за љубителите на мачки: Носете замотана мачка околу вратот каде и да одите

Совршена јака за љубителите на мачки: Носете замотана мачка околу вратот каде и да одите

Колку од вас би ја нарачале уште веднаш?

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар