„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција

Автор: Александар Ниневски

Пул & Беар (Pull & Bear) е одлична шпанска марка за облека која постои од 1991 година, а последниве години започна да се проширува и на интернационалниот пазар. Компанијата се фокусира на опуштени, лежерни и секојдневни парчиња облека и додатоци за млади луѓе со урбан стил и по достапни цени. Да се надеваме дека наскоро ќе имаме можност и во Македонија да купуваме облека од овoј светски познат бренд. Сега погледнете ја нивната најнова рекламна кампања за сезоната пролет/лето 2012.„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекција„Пул & Беар“ со интересна кампања за новата колекцијаБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Fashion Reply

    Од септември Pull & Bear во Skopje City Mall!!!

Остави коментар