Принцезите од Дизни добија своја долна облека и предизвикаа многу бурни реакции

Сите девојки понекогаш сакаат да се облечат како нивните омилени принцези од Дизни, но тука мислиме на облекување фустани, а не долна облека. Можете да ги замислите овие принцези соблечени по градник и гаќички? Очигледно сопствениците на продавницата за долна облека „Yandy“ можеле, па креирале 6 секси комбинации инспирирани од ликовите на Дизни. Луѓето имаат поделени мислења во врска со ова.

(11) princezite-od-dizni-dobija-svoja-dolna-obleka-i-predizvikaa-mnogu-burni-reakcii-kafepauza.mk

Од Пепелашка, па сѐ до Снежана, вашите омилени принцези сега можете да ги видите во поинакво секси издание, облечени во чипкана долна облека со имиња од типот „Бессона фантазија“. Вистинско изненадување е тоа што костимите воопшто не се скапи и чинат помалку од 30 долари од парче.

Иако на некои луѓе не им пречи возрасниот пристап кон нивните хероини од детството, на други, пак, многу им е непријатно тоа што детските цртани филмови се претвораат во долна облека. Во продолжение погледнете ја секси верзијата на принцезите од Дизни…

Јасмин

Принцезите од Дизни добија своја долна облека и предизвикаа многу бурни реакции

Снежана

Принцезите од Дизни добија своја долна облека и предизвикаа многу бурни реакции

Покахонтас

Принцезите од Дизни добија своја долна облека и предизвикаа многу бурни реакции

Ариел

Принцезите од Дизни добија своја долна облека и предизвикаа многу бурни реакции

Продолжете на следната страница за да ги погледнете и останатите принцези од Дизни во долна облека…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар