Овој 6-годишен трендсетер ќе ве научи што е стил

6-годишниот модел Гавин живее во Калифорнија и полека го освојува модниот свет. Можеби е тешко да се поверува, но малиот трендсетер сам ги избира сите комбинации и се облекува како што тој сака, додека мајка му ги одржува сите социјални платформи каде Гавин има свој профил. Неговиот омилен социјален медиум е Инстаграм и на него има неверојатни 210.000 следачи.

Овој 6-годишен трендсетер ќе ве научи што е стил

Тука, тој објавува фотографии од најразлични модни комбинации и воодушевува со својот стил. Погледнете дел од неговите фотографии и добро запомнете ги, бидејќи едно е сигурно: Кога ќе порасне, Гавин ќе биде на насловните страници на сите светски модни списанија.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Новинар. Самопрогласен актер. Џедај. Животна форма еволуирана да живее од филмови, видеоигри, музика, хумор и технологија. Хоби и рекреација: Појадок, ручек, вечера.

Поврзани содржини

Остави коментар