Овој 6-годишен трендсетер ќе ве научи што е стил

6-годишниот модел Гавин живее во Калифорнија и полека го освојува модниот свет. Можеби е тешко да се поверува, но малиот трендсетер сам ги избира сите комбинации и се облекува како што тој сака, додека мајка му ги одржува сите социјални платформи каде Гавин има свој профил. Неговиот омилен социјален медиум е Инстаграм и на него има неверојатни 210.000 следачи.

Овој 6-годишен трендсетер ќе ве научи што е стил

Тука, тој објавува фотографии од најразлични модни комбинации и воодушевува со својот стил. Погледнете дел од неговите фотографии и добро запомнете ги, бидејќи едно е сигурно: Кога ќе порасне, Гавин ќе биде на насловните страници на сите светски модни списанија.

За авторот
Новинар. Самопрогласен актер. Џедај. Животна форма еволуирана да живее од филмови, видеоигри, музика, хумор и технологија. Хоби и рекреација: Појадок, ручек, вечера.

Поврзани содржини

Остави коментар