Нов моден тренд: здолништа со јазол

Нов моден тренд: мини здолништа со јазол

Сите ние имаме некаков вид здолништа кои ни се омилени, но што мислите за оние со јазол? Оваа сезона здолништата со јазол изгледа како да можат секаде да се забележат. И колку повеќе се испреплетени, толку се поинтересни и оставаат поголем впечаток. Доколку целта ви е да бидете забележани, овие сукњи без проблем ќе ви помогнат да ја постигнете.

Нов моден тренд: здолништа со јазол

Ако сте расположени за експериментирање, ви препорачуваме да им дадете шанса на овој вид здолништа. Тие одлично стојат на сите градби на тело бидејќи со својот дизајн ги обликуваат колковите во совршено заоблена форма. Погледнете и самите…

Нов моден тренд: мини здолништа со јазол Нов моден тренд: мини здолништа со јазол Нов моден тренд: мини здолништа со јазол Нов моден тренд: мини здолништа со јазол Нов моден тренд: мини здолништа со јазол


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар