Нов моден тренд кој ќе ве освои: Рачно обоени омбре хулахопки

Веќе е есен, а полека се приближува и зимата, па студените денови бараат да се облечеме потопло. Се прашувате како да останете во тренд овие месеци? Нема подобар начин од рачно обоените омбре хулахопки, создадени од страна на Тифани Ју, дизајнерка од Сиетл која има одлично чувство за бои. Достапни се на Интернет, ги има во различни видови, во зависност од тоа во какво расположение сте, а тие со сигурност ќе направат да се издвоите од толпата. Погледнете ја галеријата и одберете ги вашите омилени! Којзнае, можеби ќе се инспирирате и самите да си направите еден ваков модел.

Нов моден тренд кој ќе ве освои: Рачно обоени омбре хулахопки

Нов моден тренд кој ќе ве освои: Рачно обоени омбре хулахопки

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар