Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Ситните топчиња познати како пом-пом повторно се враќаат во мода, подготвени да ги освежат вашите летни комбинации. Ако барате парче облека што е привлечно и пријатно за носење, пом-пом маиците се совршени за вас. Ако сакате да пробате различни комбинации и да му се препуштите на моментот, комбинацијата на ваквите маици со весели летни здолништа или шорцови е навистина полн погодок.

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Можете да создадете женствен изглед со комбинирање кратка маица со шарени топчиња и неутрална варијанта на кратки панталони. Исто така, многу привлечни се и белите пом-пом маици го голи рамења во комбинација со тексасни шорцови.

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Овие маици се совршени за модерна комбинација, за спортски изглед и за вечерни излегувања. Пом-пом маиците не бараат дополнителен накит, ниту пак впечатливи обувки. Класичните црни очила и големиот шешир ќе бидат доволни за да изгледате неодоливо.

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Неочекуван летен хит: Пом-пом маици

Погледнете ги овие шармантни марами за коса што мора да ги пробате ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар