Најновиот Инстаграм тренд: Веѓи како божиќна елка

Во периодот на прослави, сега можете да ги претворите вашите здодевни веѓи во навистина весел украс, благодарение на гуруто за убавина, позната како taytay_xx. Оваа година видовме секакви идеи за обликување на вашите веѓи, а најновиот тренд се веѓите во форма на божиќна елка.

Ова е девојката која ја добила идејата за овој празничен изглед

(1)najnoviot-instragram-trend-vegji-kako-bozhikjna-elka-kafepaua.mk

Еве како самите да го постигнете овој весел изглед

(2)najnoviot-instragram-trend-vegji-kako-bozhikjna-elka-kafepaua.mk

Трендот брзо се прославил, па го пробуваат модни блогерки од целиот свет. Во продолжение погледнете неколку фотографии за инспирација. Дали и вие сте доволно храбри за да го пробате овој новогодишен изглед?

(3)najnoviot-instragram-trend-vegji-kako-bozhikjna-elka-kafepaua.mk

(4)najnoviot-instragram-trend-vegji-kako-bozhikjna-elka-kafepaua.mk

(5)najnoviot-instragram-trend-vegji-kako-bozhikjna-elka-kafepaua.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар