Модна инспирација: 5 предлози како да го комбинирате коженото здолниште

Оваа сезона се популарни сите модели што се изработени од кожа, а така ќе остане и следната година. Дамите се луди по впечатливото кожено здолниште, а со ова парче облека вашиот стајлинг нема да остане незабелажан.

Модна инспирација: 5 предлози како да го комбинирате коженото здолниште

Викторија Бекам направила комбинација за чиста десетка. Џемперот, длабоките чизми и коженото здолниште се дефинитивно полн погодок.

Модна инспирација: 5 предлози како да го комбинирате коженото здолниште

Во продолжение погледнете ги и останатите модни предлози.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Haeng You (@haengy) on

Коженото здолниште изгледа одлично во комбинација со хулахопки со принт, кои исто така се во тренд оваа година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🌱 RHI | ▫️®️ (@_rhiannajasmine) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brittany Puerto (@brittanypuerto) on

Оваа година се популарни и здолништата со А-крој, па ако сакате да имате одличен стајлинг, комбинирајте ги со класична бела кошула.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴿᴬᴺᴬ ᴱᴸ ˢᴱᴴᴱᴹᵞⓂ (@rana_elsehemy) on

Погледнете кои зимски парчиња облека се задолжителни за оваа сезона.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар