Моден тренд: машки оксфордки

Моден тренд: машки оксфордки

Овие совршено удобни обувки се враќаат во мода во најразлични бои и дезени. Не само што се обожавани од страна на припадничките на понежниот пол, совршени се и за мажите. Во зависност од моделот, може да ги носите во склоп на кежуал изглед или за посвечена пригода. Погледнете ги следните модели на машки оксфордки.Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки Моден тренд: машки оксфордки


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар