Маникир инспириран од стаклените чевлички на Пепелашка

Најновиот маникир кој се појави на сцената го освои целиот свет. Приказната за стаклените чевлички на Пепелашка ја знаат сите, а сега таа го доби своето место и на овој блескав маникир. Изгледа неодоливо и навистина потсетува на проѕирните, стаклени чевлички.

1-manikir-inspiriran-od-staklenite-chevlichki-na-pepelashka-www.kafepazua.mk_

Најдобрата работа кај овој маникир е тоа што изгледа супер драматично, спротивно од маникирите кои до сега владееја со модната сцена. Доколку ве привлекува овој бајковит маникир, тогаш испробајте го веднаш!

2-manikir-inspiriran-od-staklenite-chevlichki-na-pepelashka-www.kafepauza.mk_ 4-manikir-inspiriran-od-staklenite-chevlichki-na-pepelashka-www.kafepauza.mk_ 5-manikir-inspiriran-od-staklenite-chevlichki-na-pepelashka-www.kafepauza.mk_ 6-manikir-inspiriran-od-staklenite-chevlichki-na-pepelashka-www.kafepauza.mk_ 7-manikir-inspiriran-od-staklenite-chevlichki-na-pepelashka-www.kafepauza.mk_

Преминете на следната страница за повеќе слики…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар