Кристијан Лубутан, есен/зима 2014

Кристијан Лубутан, есен/зима 2014

Кристијан Лубутан со својата нова колекција на чевли повторно покажува дека многу добро го познава вкусот на жените. Оваа сезона секоја жена може да си го најде својот омилен модел без разлика дали станува збор за едноставни и елегантни салонки или пак, за секси и неодоливи чизми. Покрај одличните дизајни на чевли, тој дизајнирал и одлични чанти кои се соодветни за сите видови пригоди. Погледнете…

Кристијан Лубутен, есен/зима 2014Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар