Интересни комбинации со тексасни кошули

Интересни комбинации со тексасни кошули

Можеме во едно нешто да се согласиме со сигурност, тексасот не излегува од мода. Тогаш што е попрактично од поседување на парче тексасна облека?


Тексасните кошули лесно можат да се комбинираат со фармерки, кратки пантолончиња, здолништа, да се вметнат во лежерен или повпечатлив изглед и секако, се носат во повеќе годишни времиња. Во продолжение следат интересни комбинации со тексасни кошули.Интересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошулиИнтересни комбинации со тексасни кошули


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар